Kdo jsme

Kdo jsme

Firma Elbrain vznikla 6. 1. 2009 a byla založena 3 společníky – Lukášem Daňkem, Pavlem Novákem a Stanislavem Vrtiškou. Složení firmy zůstalo i po 12 letech od zahájení činnosti stejné. Hlavním oborem naší činnosti jsou elektroinstalační práce do 1000 V. Postupně jsme začali spolupracovat i s dalšími stavebními profesemi, jako jsou: zedníci, sádrokartonáři, instalatéři, malíři apod., neboť naši zákazníci vyžadují kompletní servis. To se nám vrací v podobě získávání dalších zakázek a rozšiřuje naše možnosti úspěšného podnikání. Stále se snažíme budovat moderní, nízkonákladovou a vysoce konkurenceschopnou firmu na profesionální úrovni.

Využíváme v plné výši všechny nejmodernější technologické poznatky, pracovní postupy, technické prostředky a snažíme se využít všech možností informačních a komunikačních technologií. Jsme firmou 21. století. Věnujeme čas i prostředky na další vzdělávání sebe samých i našich zaměstnanců.

Snažíme se příkladný a lidský přístup ke svým zákazníkům. Ti nám na oplátku svými referencemi zajišťují tu nejlepší reklamu. Naše firma využívá práce pouze v oboru kvalifikovaných pracovníků s pevnými morálními zásadami. Práce zahraničních pracovníků na kvalifikované a odborné práce naše firma nevyužívá.

Naše zásady

Dobrá pověst jsou jednou z našich nejcennějších deviz. Naši zákazníci a obchodní partneři se mohou spolehnout na plnění našich závazků a na poctivé jednání.

Náš kodex

Podnikání je založeno kromě ekonomického aspektu s ekonomickými cíli rovněž na dodržování podnikatelské etiky ve všech směrech svého působení dotýkajícího se vztahů mezi zákazníky a obchodními partnery.

Naše zjištění

Jsou to reference, které nám zajišťují většinu práce.